Konkurs rocznicowy! + WYNIKI

28 sierpnia to dla nas wyjątkowa data.  Wtedy mija dokładnie rok od kiedy wyruszyliśmy w podróż. Jest to także nasza rocznica ślubu. Jest to też moment, w którym powinniśmy przekroczyć magiczną granicę 10.000 przejechanych kilometrów. Nie bylibyśmy sobą bez wykorzystania tej sytuacji, i… oto mamy dla was trochę „cukierków”.

Jakiś czas temu napisał do nas Maciek z księgarni kolumb24.pl z pytaniem czy możemy polecić jego sklep w naszej zakładce „ciekawe strony”. Napisaliśmy: „Ok., ale zróbmy coś dla naszych czytelników – niech oni coś z tego mają”. Czas mijał i mijał, a dobrej okazji nie było. Ale teraz jest!

Kolejny (i pewnie na jakiś czas ostatni konkurs) polega na tym:

 1. Wchodzicie na stronę księgarni: www.kolumb24.pl i sprawdzacie jakie przewodniki Lonely Planet są dostępne
 2. Na naszym profilu facebook w komentarzach wpisujecie, którą pozycję chcielibyście dostać
 3. My po zakończeniu konkursu losujemy (zwyczajowo – z ulubionej czapy) zwycięzcę, który otrzymuje wybraną przez siebie pozycję

Ale, ale – to jeszcze nie koniec. Jako, iż konkurs z okazji naszej rocznicy, to mamy dla was 2 dodatkowe nagrody od wydawnictwa Bezdroża: przewodniki rowerowe po Polsce, w których rozdziały po okolicach Wrocławia są naszego autorstwa. Aby mieć dodatkową szansę na jeden z przewodników trzeba:

 1. W tym samym komentarzu, w którym wybieracie nazwę przewodnika Lonely Planet dopisać krótkie życzenia z okazji naszych rocznic
 2. My po zakończeniu konkursu subiektywnie wybierzemy te, które nam się najbardziej podobają, a ich autorzy otrzymają przewodniki rowerowe

Konkurs ogłaszamy już dziś, jako iż 28.08 przewidujemy brak dostępu do sieci.

KONKURS TRWA DO 10 WRZEŚNIA, ogłoszenie wyników do 12 września

Wszystko jasne? Zatem: DO DZIEŁA!

Powodzenia!

P.s. Nie stroncie od dawania cynku o konkursie waszym znajomym.

WYNIKI:

 

Witajcie, przede wszystkim przepraszamy za poślizg z wynikami!

 

W losowaniu szczęściarzem okazała się Patrycja Czub, która otrzyma wybrany przewodnik LP po Nowej Zelandii.

 

Ale to jeszcze nie wszystko! Maciek z kolumba24 postanowił dorzucić jeszcze 3 nagrody niespodzianki, które wylosowały następujące osoby:

 

Justyna Wilkowska, Mateusz Grzenkowicz oraz Bart Osh.

 

 

Ze zwycięzcami przewodników rowerowych od Bezdroży mieliśmy największy problem. To niewdzięczne zadanie wybrać tylko 2 osoby. Wszystkim bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za złożone życzenia! Przewodniki wędrują do: Jagody Frydrych i Przemko Winieckiego.

 

 

Zwycięzców prosimy o kontakt i podanie adresów do wysyłki na mail nakrancach małpa gmail.com a wszystkim bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i prosimy – zostańcie z nami na stałe. Do poczytania!

Jeśli uważasz, że warto się tym podzielić, to te guziki pomogą:

2 thoughts on “Konkurs rocznicowy! + WYNIKI

 1. A ja zwykle spóźniona! Wszystko dlatego że intensywne szukanie pracy spędza mi sen z powiek.
  Kochani!
  Wybraliście się na drugi koniec świata, we dwoje. Ktoś pomyśli-ale romantycznie! Ale pewnie nie zawsze tak jest. Gdy bolą nogi, gdy aura wam nie sprzyja, gdy są chwile zwątpienia, gdy po raz kolejny coś się psuje daleko wam do ckliwych wyzwań. Ale macie siebie, wzajemna pomoc i wsparcie. Poza tym realizujecie wspólne marzenie a nic tak nie łączy jak trudy i wspólna pasja więc życzę wam wytrwałości, sił do pokonywania przeciwności i dużo ckliwych chwil bo miłość to Wy.
  Pozdrowionka

 2. Moje również spóźnione, ale szczere. Życzenia dobrej, wiecznej miłości, dla której warto żyć. Ciekawa jestem jak spędzaliście rocznicę :-) Czy było zimno czy ciepło? Czy padało czy świeciło słońce? Jaki krajobraz podziwialiście? Więcej zdjęć prosimy :-) Pozdrowienia serdeczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *