Na Krańcach Świata – Witamy!

Witaj na nowej stronie „Na Krańcach Świata”.

Od ostatniej jej wersji wiele się zmieniło. Na przykład? Wskutek świadomych decyzji posługujemy się wspólnym nazwiskiem.

Wiemy, że wiele z osób, które znamy czekało już na nową witrynę, więc tym większą mamy przyjemność z jej uruchomienia.

O tym w związku z czym zmobilizowaliśmy się na zmiany możecie przeczytać w zakładce „Podróż”. Gdy zrobi się cieplej, pakujemy sakwy i z rowerami ruszamy do lodowatej Patagonii.

Trasę naszej wędrówki będzie ilustrować mapa zlokalizowana w zakładce o tej samej nazwie.

Z inspiracji pomysłem Magdy, a potem Robbów oraz w związku z brakiem budżetu umożliwiającego przemieszczanie się, postanowiliśmy zorganizować akcję „Kartka Z Podróży”. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce „Kartka” oraz niebawem na stronie kartkazpodrozy.com.pl. Ty także możesz pomóc nam w realizacji marzeń jednocześnie sprawiając sobie miłą niespodziankę. A może masz jakiś szalony pomysł na pamiątke, którą można przywieźć z kraju w, którym wówczas będziemy? Nie wahaj się! Napisz, a my w miarę możliwości przyjerzymy się sprawie z bliska.

W zakładkę „Fotografie” gdy czas pozwoli, spróbujemy upakować nasze zdjęcia przywiezione z poprzednich wędrówek (np. z Kuby, Chin, Tybetu, Maroka czy Rosji). Cierpliwości.

Aby poinformować was w skuteczny sposób o nowościach,  uruchamiamy „Newsletter”, do którego można się już zapisywać.

Po naszej prelekcji na „Kolosach” wiele osób zapytało o to jaki ekwipunek, np. fotograficzny zabieramy ze sobą w drogę. By zaspokoić ciekawość zainteresowanych stworzyliśmy dział „Ekwipunek”, w którym zamieścimy kompletną listę tego co mamy ze sobą. Mamy nadzieję, że warto będzie polegać na naszych opiniach i doświadczeniach.

W zakładce „Współpraca” znajdują się linki do mediów, z którymi współpracujemy lub będziemy współpracować. Jest to także miejsce gdzie możecie znaleźć informacje o producentach i innych instytucjach, które nas wspierają. Jeśli chcie wymienić się bannerami – nie ma sprawy, zapraszamy.

Wszelkie pytania, pomysły oraz uwagi są mile widziane, a zgłosić możecie je poprzez formularz w zakładce „Kontakt”

To chyba tyle tytułem powitania i krajoznawczej wycieczki po stronie.

Czujcie się tutaj swobodnie wyrażając swoje opinie pod wpisami.

W najbliższym czasie pojawimy się na II Wrocławskich Spotkaniach Podróżników Rowerowych we Wrocławiu z prelekcją zatytuowaną „Rowerami przez Kubę śladami Buena Vista Social Club”. Do zobaczenia!

 Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Jarkowi, za to, ze pomimo natłoku obowiązków służbowych i rodzinnych znalazł odrobinę czasu by tchnąć w stronę życie. Dziękujemy także Kambiemu – za serwer oraz wszystkim pozostałym dzięki, którym udało nam się stworzyć tę witrynę. Dzięki!

Jeśli uważasz, że warto się tym podzielić, to te guziki pomogą:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *