Nareszcie jest!

Oddajemy w wasze ręce publikację, do której ostatnie materiały wysłaliśmy do wydawcy na 5 minut przed wyjściem z domu i wyruszeniem w tę podróż. Serio.

Książka o której mowa to przewodnik rowerowy po Wrocławiu i okolicach. Materiały zbieraliśmy w trakcie 3 miesięcy, podczas których przejechaliśmy na rowerach około 2,5 tysiąca kilometrów nie łapiąc żadnej gumy. Wierzymy, że tak jak dla nas przygotowywanie tej publikacji było świetną zabawą (choć czasem trudną i żmudną pracą) tak i dla was podążanie  przygotowanymi trasami będzie nie mniejszą atrakcją.

Link do publikacji na stronie wydawcy: Wrocław i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe

Kilka informacji:

Wydawnictwo: Bezdroża

Liczba stron: 200

Format: 12,5 x 19 cm

Oprawa: miękka

Cena: 29,9 zł

P.S. Macie ochotę na konkurs?

Jeśli uważasz, że warto się tym podzielić, to te guziki pomogą:

4 thoughts on “Nareszcie jest!

  1. Podróżniczka, współautorka przewodnika, publicystka-po prostu kobieta orkiestra! Kiedy mogę liczyć na to że zdeklasujesz Martynę Wojciechowską i odbierzesz jej fotel naczelnej polskiej edycji National Geographic.
    Przy tobie może się schować!
    Buziaki i gratulacje.

  2. Hm… Konkurs… Może z tym przewodnikiem jako nagrodą? :P Cieszę się bardzo, że coś takiego wyszło :) Jak tylko będę miał wolną kasę z przygotowań do wakacji to pojawi się u mnie na półce :) Dzięki za publikacje i powodzenia dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *