Rowerami przez Altiplano w National Geographic

W kioskach jest już dostępny najnowszy magazyn National Geographic Traveler a w nim nasz materiał (tekst i fotografie) z Altiplano. Serdecznie zapraszamy do lektury, bo przygotowanie tej publikacji trwało… 12 miesięcy. Mamy nadzieję, że się wam spodoba, a jeśli tak będzie… to dajcie temu wyraz.

Już teraz mamy dla was niespodziankę, zapraszmy do fotografii, które ostatecznie nie znalazły się w gazecie. Jest to także uzupełnienie wpisu „This is Bolivia”

Fotografie poniżej będą bez podpisów. Wiemy, ze je lubicie. Niech narrację stanowi tekst w National Geographic (w który włożyliśmy bardzo dużo pracy) oraz opowieści i prelekcji, na które już dziś zapraszamy. Damy znać.

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy wam dużo radości! (a może nawet inspiracji?) Jest to jeden z ostatnich wpisów z Ameryki Południowej.

Do niedzieli 28 kwietnia (włącznie) trwa głosowanie w plebiscycie Travelery redakcji National Geographic. Jeśli chcecie zagłosować na naszą stronę będziemy bardzo wdzięczni. Wszelkie szczegóły tutaj.

Dziękujemy, i… polecamy się na przyszłość!

Jeśli uważasz, że warto się tym podzielić, to te guziki pomogą:

7 thoughts on “Rowerami przez Altiplano w National Geographic

  1. Niesamowite zdjęcia, super się Was czytało oglądało. Jesteście inspiracją dla wielu z nas. Czekam na kolejne porcje wrażeń tym razem z Australii!:)

    • Bardzo cieszymy się, że możemy inspirować. I spłacać w ten sposób długi osobom, które inspirują nas. Pozdrawiamy Cię serdecznie! Dzięki, że zaglądasz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *