Testy ekwipunku

Sprzęt nigdy nie przysłaniał nam celu – nie idziemy w góry by sprawdzić czy kurtka przecieka i czy ma dobrze skrojony kaptur. Idziemy w góry bo lubimy chodzić po górach, wsiadamy na rower bo lubimy to robić. Mamy problem z określeniem „testy” bo nie jesteśmy „testerami” a Patagonia to nie laboratorium. Lubimy być w drodze – w górach, na rowerze, na kajaku. Po prostu.

Z drugiej strony jednak wiemy jak istotną rolę odgrywa sprzęt w trakcie trudnych wypraw – namiot jest twoim domem, śpiwór z matą łóżkiem, a sakwy lub plecak szafą. Wiemy o czym piszemy, bo namiot był nam domem w trakcie kilkudziesięciu miesięcy.

Jesteśmy wymagający – jeśli coś jest słabe, to jest słabe – i tak o tym piszemy. Jeśli coś nie jest warte swojej ceny, to też się od nas o tym dowiesz.

W każdej recenzji ekwipunku wyraźnie zaznaczamy czy daną rzecz kupiliśmy sami, czy została nam ona przekazana przez producenta / dystrybutora.

Z branżą outdoor jesteśmy związani od kilku lat. Współpracowaliśmy między innymi z: Polartec, Icebreaker, MSR, Hilleberg, Meindl, Rab, Osprey , Brunton, Ortlieb, Keen, Julbo, Peli, Garmin, Suunto, GoPro i Canon.

Część naszych opinii drukuje National Geographic Traveler, znajdziesz je w zakładce: publikacje/prasa.

Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem ekwipunku outdoorowego lub fotograficznego i chcesz byśmy napisali coś na ten temat to skontaktuj się z nami.

Jeśli uważasz, że warto się tym podzielić, to te guziki pomogą:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *