Travelery 2012

Redakcja National Geographic Traveler nominowała nas do nagrody w organizowanym corocznie konkursie „Travelery”. Co to znaczy? Po pierwsze jest nam bardzo miło, po drugie możemy wygrać ładną statuetkę, ale wszystko zależy od was i waszych głosów.

Jak można głosować:

Opcja nr 1:

SMS pod numer 71001 o treści TR.wybieram.F1

Opcja nr 2 (z nagrodami):

SMS pod numer 71001 o treści TR.kod wybranej nagrody. F1 + hasło propagujące Travelera

Całkowity koszt SMSa to 1,23 zł brutto

Lista nagród wraz z ich kodami znajduje się >>>tutaj<<<

A pełny regulamin >>>tutaj<<<

Głosowanie trwa od 25 lutego do 28 kwietnia!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kilka słów o naszym blogowaniu:

Nigdy dotąd nie braliśmy udziału w żadnym plebiscycie. Naszą stronę od zawsze robiliśmy z przyjemności nie bardzo zwracając uwagę na to czy jest popularna. Wpisy powstawały w prawdziwie przygodowych warunkach: w górach, na pustyni, nad oceanem, pod namiotem, w hostelach i dusznych kawiarenkach – po prostu w drodze. Mamy nadzieję, że choć trochę ducha tej przygody udaje nam się wam przekazać.

„Reporter pracuje na zasadzie akumulatora: ładuje, zbiera, wchłania w siebie tę całą rzeczywistość, gromadzi materiał, więc wtedy nie ma czasu na pisanie. (…) Bo podróż jest czasem zbyt cennym, sytuacja podróży jest zbyt cenna, by pisać”. Ryszard Kapuściński

Bądźcie z nami, tak jak dotychczas. Wpisy na naszej stronie pojawiają się rzadko, ale staramy się by były zawsze dopracowane. Obiecujemy, że kolejne już niedługo!

Dzięki!

Jeśli uważasz, że warto się tym podzielić, to te guziki pomogą: